پاور کاور چیست؟ طراحی پست اینستاگرام با پاورپوینت

طراحی پست های اینستاگرام برای پیج های رسمی و شرکتی کاری زمان بر است . علاوه بر آن نیازمند اندکی تخصص و تجربه در کار با نرم افزارهای گرافیکی ای مانند فتوشاپ دارد. این روند ممکن است برای افرادی که به تازگی وارد دنیای تولید محتوا در رسانه های اجتماعی مانند اینستاگرام شده اند سخت باشد و این سختی در درازمدت برای آنها بار مالی زیاد داشته و یا وقت زیادی می گیرد.

راهکاری که برای سرعت بخشیدن به ساخت پستهای اینستاگرام پیشنهاد می شود، استفاده از پاورپوینت یرای طراحی پست اینستاگرام است که به آن اصطلاحا پاورکاور می گویند.

مزایای استفاده از پاورکاور

مزایای استفاده از پاورکاور بسیاز زیاد است که شاید برخی از آنها هنوز به خاطر جدید بودن، ناشناخته باشد. مزایای پاورکاور شامل موارد زیر هستند:

  • سرعت بالای ساخت پست
  • بدون نیاز به تخصص زیاد برای طراحی
  • راحتی طراحی به خاطر کار با نرم افزار پاورپوینت
  • کیفیت بالای خروجی
  • طراحی فرم عمومی و یکسان برای همه پستها
  • قابلیت خروجی گرفتن ویدیو
  • حرفه ای شدن نتیجه کارها

سرعت بالای ساخت پست

سرعت بالای کار به این خاطر است که طرح کلی کار از ابتدا آماده شده و شما فقط به دنبال ایده محتوا ، متن و تصویر مرتبط با موضوع خواهید بود. شما با یک کلیک می توانید اسلاید اضافه و حذف کرده در حالی که در بقیه نرم افزهارهای گرافیکی برای هر اسلاید بایستی پروژه جدید تعریف کنید.

بدون نیاز به تخصص زیاد برای طراحی

در ساخت پست با پاورکاور شما نیاز به طراحی خاصی ندارید. چرا که طراحی ها از قبل برای شما انجام شده و نیاز نیست هر بار برای طراحی وقت بگذارید.

بسته به موضوع کار می توانید یک بار آن را طراحی کرده و در پاورپوینت با چند کلیل آن را مجدد فراخوانی کنید. مثلا می توانید آرم خود را یک بار تغییر داده و خودکار در تمامی صفحات این تغییر انجام شود.

راحتی طراحی به خاطر کار با نرم افزار پاورپوینت

نرم افزار پاورپوینت یکی از آسانترین نرم افزارها برای یادگیری است. اغلب دانشجویان به خاطر ارائه پروژه های خود با آن آشنا هستند. کسانی که با این نرم افزار آشنایی ندارند ظرف چند دقیقه کار با آن را یاد می گیرند.

کیفیت بالای خروجی

خروجی گرفتن به معنی ذخیره به صورت تصویر برای شبکه های اجتماعی است. این کار به راحتی و با انتخاب فرمت مناسب هنگام ذخیره قابل انجام است.

طراحی فرم عمومی و یکسان برای همه پستها

اغلاب برندهای بزرگ دارای هویت بصری هستند. به این معنی که همیشه از رنگ و تم و یا فونت مخصوص به خود استفاده می کنند. طراحی پست با پاورکاور هم به همین صورت است و جلوه ی زیبایی از یکسان بودن پستهای شما می دهد.

 

قابلیت خروجی گرفتن ویدیو

پاورپوینت قابلیت ذخیره به صورت ویدیو را نیز دارد و همچنین قابلیت برش ابتدا و انتهای ویدیو هم در بخش ویرایش ان گنجانده شده . پس از آن کافیست هنگام ذخیره فرمت mpeg-4 video را انتخاب کنید.

حرفه ای شدن نتیجه کارها

کیفیت خروجی کار در نهایت مشابه دیگر نرم افزارهای متداول ساخت پست اینستاگرام خواهد بود و تقریبا هیچ گونه تفاوتی با آنها احساس نمی شود.

در آینده نچندان دور احتمال این که کلا طراحی های محتوا به استفاد ه از این روش کشیده شود بسیار زیاد است. چرا که سرعت کار و حرفه ای بودن نتیجه آن با این روش و همچنین با دانش اندک ممکن شده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *